Rezervace

Mezi další exkluzivní služby patří nově POŠITÍ VOLANTU NA POČKÁNÍ. Jsme schopni po předchozím rezervováním termínu renovovat Váš volant přímo na naší provozovně dle Vašeho přání. Samozřejmostí je demontáž a následná montáž volantu nebo příslušenství. Na místě si také můžete osobně prohlédnout a vybrat materiály případně konzultovat nejvhodnější pošití pro Váš volant.

Nabízená služba se týká pouze samotného pošití volantu, nikoliv úprav a změn tvaru věnce. Lze maximálně doplnit o pás na 12hod, pás pod šev, případně zesílení věnce.“

Celková doba renovace je 3-4 hodiny (dle náročnosti).

Montáž a demontáž volantu a komponentů je vždy prováděna se souhlasem majitele. Za případné komplikace systému vozidla způsobené odpojením baterie neručíme. U vozidel s bezdotykovým startováním se odpojení baterie doporučuje z důvodu možného hlášení chyby airbagu na diagnostice. Mnohdy demontáž znemožňuje špatný technický stav vozidla, nebo možné riziko rozbití (např. zalepené kotvící šrouby airbagu, zalepený či zarezlý povolující šroub volantu, nemožnost povolení hlavice řadicí páky nebo ruční brzdy, možné riziko poškození u demontáže pák u automatických převodovek apod.). V těchto případech demontáž neprovedeme.

[bookly-form]