O FIRMĚ

VOLANTECH

DSC_0069a

Profesionální a kvalitní práce

Společnost VOLANTECH působí na trhu již několik let a vždy se snažila patřit k nejlepším v oboru pošívání autovolantů. Začátkem roku 2015 byla společnost přenechána novému vedení.

Vedení, které se snaží nadále pokračovat v profesionálním přístupu nejen k zákazníkům, ale i ke kvalitě zpracování a dále jej posouvat výše. Navíc se snažíme zákazníkům nabízet nové služby s ohledem na nové technologie a materiály.

Každý může být ORIGINÁL

Největší procento naší produkce je zaměřena na individuální renovace a pošívání volantů. Jako doplňkové segmenty jsou řadicí páky, ruční brzdy, loketní opěrky, případně další menší komponenty v interiéru.

O kvalitu našich produktu se stará profesionální tým lidi, který má v oblasti pošívání volantů obrovské zkušenosti, které získal během více jak desetileté praxe u největších výrobců volantů v Evropě (politika kvality).

To vše umocňuje používání těch nejkvalitnějších materiálů a automobilových usní renomovaných výrobců jako Boxmark, Wollsdorf Leder, Pasubio, Mario Levi a dalších. To nám umožňuje uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky, které žádají renovace u vozů značek jako Porsche, Lamborghini, Maybach, MB, BMW a jiné, které žádají originální zpracování a materiály.

Certifikace

S velkou slávou Vám můžeme oznámit, že jsme obdrželi certifikaci TUV.

Naše roční statistiky

0 ks
volantů pro automotive
0 ks
individuálních volantů
0 m
nití
0
spotřeba hovězích usní

Kde se o nás píše, nebo čeho jsme součástí

received_280836840819133

Simracing

„Společnost Volantech se začala angažovat i na poli simracingu. Z pouhého fandění a nadšení do virtuálních závodů vznikl oficiální závodní tým, který se snaží ...